antalya muratpaşa belediyesi

Anasayfa > Yılı Sonbahar Spor Okulları Kayıt
Spor Okulları Sonbahar Dönemi kayıt için tıklayın.

ÇOCUK VE GENÇ
1 FUTBOL (6-9 yaş) DOĞUM TARİHİ GÜN SAAT
1.1 KONUKSEVER STADI 2013-2012 CUMARTESİ-PAZAR 08:30-09:30
  " 2011-2010 " 09:30-10:30
1.2 ASTUR SPOR TESİSİ 2013-2012 CUMARTESİ-PAZAR 15:00-16:00
  " 2011-2010 " 16:00-17:00
1.3 75. YIL SPOR TESİSİ 2013-2012 CUMARTESİ-PAZAR 15:00-16:00
  " 2011-2010 " 16:00-17:00
2 TENİS (8-14 yaş) DOĞUM TARİHİ GÜN SAAT
2.1 75. YIL SPOR TESİSİ 2011-2010 CUMARTESİ-PAZAR 14:00-15:00
  " 2009-2008 " 15:00-16:00
  " 2007-2006-2005 " 16:00-17:00
2.2 ASTUR SPOR TESİSİ 2011-2010 CUMARTESİ-PAZAR 09:00-10:00
  " 2009-2008 " 10:00-11:00
  " 2007-2006-2005 " 11:00-12:00
2.3 OYAK SPOR TESİSİ 2011-2010 CUMARTESİ-PAZAR 14:00-15:00
  " 2009-2008 " 15:00-16:00
  " 2007-2006-2005 " 16:00-17:00
3 BASKETBOL (8-12 yaş) DOĞUM TARİHİ GÜN SAAT
3.1 GAZİ MUSTAFA KEMAL SPOR S. 2011-2010 CUMARTESİ-PAZAR 11:00-12:00
  " 2009-2008 " 12:00-13:00
  " 2007 " 13:00-14:00
3.2 DİLŞAD REFİZADE İ.O.SALON 2011-2010 CUMARTESİ-PAZAR 15:00-16:00
  " 2009-2008 " 16:00-17:00
  " 2007 " 17:00-18:00
3.3 GÜZELOBA İ.Ö. SALON 2011-2010 CUMARTESİ-PAZAR 09:00-10:00
  " 2009-2008 " 10:00-11:00
  " 2007 " 11:00-12:00
4 HENTBOL (8-13 yaş) DOĞUM TARİHİ GÜN SAAT
4.1 S.EVCİLMEN SPOR SALONU 2011-2010-2009 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA 10:00-11:00
  " 2008-2007-2006 " 14:00-15:00
4.2 S.EVCİLMEN SPOR SALONU 2011-2010 CUMARTESİ-PAZAR 09:00-10:00
  " 2009-2008 " 10:00-11:00
  " 2007-2006 " 11:00-12:00
5 VOLEYBOL (7-10 yaş) DOĞUM TARİHİ GÜN SAAT
5.1 DİLŞAD REFİZADE İ.O.SALON 2012-2011 CUMARTESİ-PAZAR 09:00-10:00
  " 2010-2009 " 10:00-11:00
5.2 GAZİ MUSTAFA KEMAL SPOR S. 2012-2011 CUMARTESİ-PAZAR 09:00-10:00
  " 2010-2009 " 10:00-11:00
6 BALE (4-7 yaş) DOĞUM TARİHİ GÜN SAAT
6.1 S.EVCİLMEN SPOR SALONU 2015-2014 SALI-PERŞEMBE 10:00-11:00
  " 2013-2012 " 11:00-12:00
6.2 S.EVCİLMEN SPOR SALONU 2015-2014 CUMARTESİ-PAZAR 12:00-13:00
  " 2013-2012 " 13:00-14:00
7 CİMNASTİK (4-7 yaş) DOĞUM TARİHİ GÜN SAAT
7.1 S.EVCİLMEN SPOR SALONU 2015-2014 SALI-PERŞEMBE 12:00-13:00
  " 2013-2012 " 13:00-14:00
72 S.EVCİLMEN SPOR SALONU 2015 CUMARTESİ-PAZAR 09:00-10:00
  " 2014 " 10:00-11:00
  " 2013-2012 " 11:00-12:00
7.3 GAZİ MUSTAFA KEMAL SPOR S. 2015-2014 ÇARŞAMBA-CUMA 10:00- 11:00
  " 2013-2012 " 11:00-12:00
7.4 GAZİ MUSTAFA KEMAL SPOR S. 2015-2014 ÇARŞAMBA-CUMA 13:00-14:00
  " 2013-2012 " 14:00-15:00
7.5 GAZİ MUSTAFA KEMAL SPOR S. 2015-2014 CUMARTESİ-PAZAR 14:00-15:00
  " 2013-2012 " 15:00-16:00
8 TAEKWONDO (8-15 yaş) DOĞUM TARİHİ GÜN SAAT
8.1 S.EVCİLMEN SPOR SALONU 2011-2010-2009-2008 SALI-PERŞEMBE 10:00-11:00
  " 2007-2006-2005-2004 " 11:00-12:00
8.2 S.EVCİLMEN SPOR SALONU 2011-2010-2009 CUMARTESİ-PAZAR 14:00-15:00
  " 2008-2007-2006 " 15:00-16:00
  " 2005-2004 " 16:00-17:00
9 BADMİNTON (8-15 yaş) DOĞUM TARİHİ GÜN SAAT
9.1 NAİM SÜLEYMANOĞLU S.SALONU 2011-2010-2009-2008 CUMARTESİ-PAZAR 09:00-10:00
  " 2007-2006-2005-2004 " 10:00-11:00
9.2 DİLŞAD REFİZADE İ.O.SALON 2011-2010-2009-2008 CUMARTESİ-PAZAR 13:00-14:00
  " 2007-2006-2005-2004 " 14:00-15:00
10 SQUASH (6-12 yaş) DOĞUM TARİHİ GÜN SAAT
10.1 S.EROL YÜZME HAVUZU 2008-2007 CUMARTESİ-PAZAR 10:00-11:00
  " 2011-2010-2009 " 11:00-12:00
  " 2013-2012 " 12:00-13:00
11 SALON HOKEY (8-16 yaş) DOĞUM TARİHİ GÜN SAAT
11.1 NAİM SÜLEYMANOĞLU S.SALONU 2011-2010-2009-2008-2007 CUMARTESİ-PAZAR 11:00-12:00
  " 2006-2005-2004-2003 " 12:00-13:00
11.2 NAMIK KEMAL O.O. SPOR SALONU 2011-2010-2009-2008-2007 CUMARTESİ-PAZAR 08:30-09:30
  " 2006-2005-2004-2003 " 09:30-10:30
12 GÜREŞ (10-15 yaş) DOĞUM TARİHİ GÜN SAAT
12.1 RECEP GÜRBÜZ GÜREŞ EĞT.MERKEZİ 2009-2008-2007 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA-CUMA 17:00-18:00
  " 2006-2005-2004 " 18:00-19:00
12.2 " 2009-2008-2007 CUMARTESİ-PAZAR 09:00-10:00
  " 2006-2005-2004 " 10:00-11:00
13 JUDO (8-15 yaş) DOĞUM TARİHİ GÜN SAAT
  RECEP GÜRBÜZ GÜREŞ EĞT.MERKEZİ 2013-2012-2011-2010 CUMARTESİ-PAZAR 09:00-10:30
  " 2009-2008-2007 " 10:30-12:00
14 MASA TENİSİ (8-12 yaş) DOĞUM TARİHİ GÜN SAAT
  S.EVCİLMEN SPOR SALONU 2011-2010-2009
2008-2007
CUMARTESİ-PAZAR 09:00-10:00
  " " " 11:00-12:00
15 YÜZME (6-12 yaş) DOĞUM TARİHİ GÜN SAAT
  S.EROL YÜZME HAVUZU 2013-2012-2011-2010
2009-2008-2007
CUMARTESİ-PAZAR 09:00-10:00
  " " " 11:00-12:00
YETİŞKİN ( 16 YAŞ ÜSTÜ )
1 TENİS SEVİYE GÜN SAAT
1.1 75. YIL TESİS BAŞLANGIÇ PAZARTESİ-ÇARŞAMBA 15:00-16:00
  " " " 16:00-17:00
  " " SALI - PERŞEMBE 15:00-16:00
  " " " 16:00-17:00
1.2 ASTUR SPOR TESİSİ BAŞLANGIÇ PAZARTESİ-ÇARŞAMBA 15:00-16:00
  " " " 16:00-17:00
  " " SALI - PERŞEMBE 15:00-16:00
  " " " 16:00-17:00
1.3 OYAK SPOR TESİSİ BAŞLANGIÇ PAZARTESİ-ÇARŞAMBA 15:00-16:00
  " " " 16:00-17:00
  " " SALI - PERŞEMBE 15:00-16:00
  " " " 16:00-17:00
2 BADMİNTON SEVİYE GÜN SAAT
2.1 DİLŞAD REFİZADE İ.Ö.SALONU BAŞLANGIÇ PAZARTESİ-PERŞEMBE 20:00-21:30
  " MASTER " 21:30-23:00
2.2 NAİM SÜLEYMANOĞLU SPOR S BAŞLANGIÇ SALI - CUMA 20:00-21:30
  " MASTER " 21:30-23:00
3 SQUASH SEVİYE GÜN SAAT
3.1 S.EROL YÜZME HAVUZU BAŞLANGIÇ SALI - PERŞEMBE 17:00-18:00
  " " " 18:00-19:00
  " " " 19:00-20:00
4 YETİŞKİN FİTNESS SEVİYE GÜN SAAT
4.1 OYAK SPOR TESİSİ YOK HAFTA İÇİ HER GÜN 08:00-12:00
16:00-20:00
4.2 S.EVCİLMEN S.SALONU YOK HAFTA İÇİ HER GÜN 08:00-12:00
16:00-20:00
5 SU CİMNASTİĞİ SEVİYE GÜN SAAT
5.1 S.EROL YÜZME HAVUZU YOK SALI - PERŞEMBE 15:00-16:00
5.2 " " ÇARŞAMBA-CUMA 15:00-16:00
6 YÜZME SEVİYE GÜN SAAT
6.1 S.EROL YÜZME HAVUZU YÜZME BİLMEYEN SALI - PERŞEMBE 09:00-10:00
6.2 " " ÇARŞAMBA-CUMA 09:00-10:00
6.3 " " ÇARŞAMBA-CUMA 19:00-20:00
7  PİLATES-AEROBİK SEVİYE GÜN SAAT
7.1 TENEFÜS PARK YOK SALI - PERŞEMBE 08:30-09:30
7.2 S.EROL YÜZME HAVUZU " SALI - PERŞEMBE 10:00-11:00
7.3 S.EVCİLMEN SPOR SALONU " PAZARTESİ- ÇARŞAMBA 08:30-09:30
7.4 YEŞİLBAHÇE YAŞLIEVİ
(ESKİ MEZBAHA)
" PAZARTESİ - ÇARŞAMBA 10:00-11:00
7.5 BAYINDIR PARK " PAZARTESİ - ÇARŞAMBA 08:30-09:30
7.6 GAZİ MUSTAFA KEMAL SPOR S. " SALI - PERŞEMBE 08:30-09:30
7.7 HACI BEKTAŞİ VELİ EĞT. MERKEZİ " SALI - PERŞEMBE 10:00-11:00
7.8 DİLŞAD REFİZADE İ.Ö.SALONU " SALI - PERŞEMBE 08:30-09:30
7.9 ETİLER MAHALLESİ " PAZARTESİ - ÇARŞAMBA 08:30-09:30
7.10 KONUKSEVER
OĞUZ KAĞAN USTA STADI
" PAZARTESİ - ÇARŞAMBA 10:00-11:00
7.11 OYAK SPOR TESİSİ " SALI - PERŞEMBE 08:30-09:30
7.12 YENİGÖL MAHALLESİ
ÇADIR SALON
" SALI - PERŞEMBE 10:00-11:30
7.13 DUTLUBAHÇE MAH. " PAZARTESİ-ÇARŞAMBA 08:30-09:30
7.14 VALİ ALAADDİN YÜKSEL S.TESİSİ " PAZARTESİ-ÇARŞAMBA 10:00-11:30
7.15  GÜZELOLUK MAH. KÜLTÜR SİTESİ " SALI - PERŞEMBE 10:00-11:30
7.16 GÜZELOBA İ.Ö. SALON " SALI - PERŞEMBE 08:30-09:30
7.17 ERMENEK O.O.
SÜLEYMAN SEBA S.SALONU
" SALI - PERŞEMBE 08:30-09:30
7.18 ASTUR SPOR TESİSİ " SALI - PERŞEMBE 10:00-11:30
8 YOGA SEVİYE GÜN SAAT
  GAZİ MUSTAFA KEMAL SPOR S. YOK CUMA 08:30-09:30
  S.EROL YÜZME HAVUZU YOK CUMA 08:30-09:30
9 WELLNESS-PİLATES SEVİYE GÜN SAAT
9.1 MURATPAŞA LİSESİ OKUL SALONU YOK CUMARTESİ-PAZAR 08:00-10:00
9.2 NAMIK KEMAL İ.Ö.SALONU " SALI - PERŞEMBE 17:00-18:00
9.3 KARAALİOĞLU PARKI " SALI - PERŞEMBE 08:00-10:00
9.4 KONYAALTI CAD.ATATÜRK PARKI
HALI SAHA
" PAZARTESİ-ÇARŞAMBA 08:00-10:00
10 BİSİKLET EĞİTİMİ SEVİYE GÜN SAAT
10.1 2-13 EYLÜL 2019
DEMİRCİKARA MAH. MUHTARLIĞI
BAŞLANGIÇ HAFTA İÇİ HER GÜN 08:00-09:00

09:00-10:00
10.2 16-27 EYLÜL 2019
SİNAN MAH. MUHTARLIĞI
" HAFTA İÇİ HER GÜN 18:00-19:00

19:00-20:00
10.3 1-15 EKİM 2019
ETİLER MAH. MUHTARLIĞI
" HAFTA İÇİ HER GÜN 08:00-09:00

09:00-10:01
10.4 16-31 EKİM 2019
BAHÇELİEVLER MAH. MUHTARLIĞI
" HAFTA İÇİ HER GÜN 18:00-19:00

19:00-20:01
10.5 1-15 KASIM 2019
GÜZELOLUK MAH. MUHTARLIĞI
" HAFTA İÇİ HER GÜN 08:00-09:00

09:00-10:02
10.6 18-30 KASIM 2019
ERMENEK MAH. MUHTARLIĞI
" HAFTA İÇİ HER GÜN 18:00-19:00

19:00-20:02

Anasayfa
Haberler
Nöbetçi Eczane
Vergi Ödeme
Turunç Masa
Etkinlik