antalya muratpaşa belediyesi

Anasayfa > Yılı İlkbahar Spor Okulları Kayıt
Spor Okulları İlkbahar Dönemi kayıt için tıklayın.

KAYITLARIMIZ INTERNET SITEMİZDEN (www.muratpasa-bld.gov.tr) VE 444 80 07 TURUNÇ MASA ALINACAKTIR. YÜZME VE BUZ PATENİ KAYITLARI İSE SADECE İNTERNET SİTESİ ÜZERİNDEN YAPILACAKTIR. KAYIT YAPARKEN KURS YAŞ ARALIKLARINA LÜTFEN DİKKAT EDİNİZ.
 
SPOR İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ SPOR OKULLARI
2020 İLKBAHAR DÖNEMİ PROGRAMI
3 ŞUBAT- 7 HAZİRAN 2020
ÇOCUK VE GENÇ
1 FUTBOL  DOĞUM TARİHİ GÜN SAAT
1.1 KONUKSEVER STADI 2013-2012-2011 CUMARTESİ-PAZAR 08:30-09:30
  " 2010-2009-2008 " 09:30-10:30
1.2 ÇAĞLAYAN SPOR TESİSİ 2013-2012-2011 CUMARTESİ-PAZAR 08:30-09:30
  " 2010-2009-2008 " 09:30-10:30
1.3 75. YIL SPOR TESİSİ 2013-2012-2011 CUMARTESİ-PAZAR 08:30-09:30
  " 2010-2009-2008 " 09:30-10:30
1.4 OYAK SPOR TESİSİ 2013-2012-2011 CUMARTESİ-PAZAR 08:30-09:30
  " 2010-2009-2008 " 09:30-10:30
2 TENİS DOĞUM TARİHİ GÜN SAAT
2.1 75. YIL SPOR TESİSİ 2013-2012 CUMARTESİ-PAZAR 09:00-10:00
  " 2011-2010 " 10:00-11:00
  " 2009-2008 " 11:00-12:00
2.2 ASTUR SPOR TESİSİ 2013-2012 CUMARTESİ-PAZAR 09:00-10:00
  " 2011-2010 " 10:00-11:00
  " 2009-2008 " 11:00-12:00
2.3 OYAK SPOR TESİSİ 2013-2012 CUMARTESİ-PAZAR 09:00-10:00
  " 2011-2010 " 10:00-11:00
  " 2009-2008   11:00-12:00
3 BASKETBOL  DOĞUM TARİHİ GÜN SAAT
3.1 GAZİ MUSTAFA KEMAL SPOR S. 2013-2012 CUMARTESİ-PAZAR 11:00-12:00
  " 2011-2010 " 12:00-13:00
  " 2009-2008 " 13:00-14:00
3.2 DİLŞAD REFİZADE İ.O.SALON 2013-2012 CUMARTESİ-PAZAR 15:00-16:00
  " 2011-2010 " 16:00-17:00
  " 2009-2008 " 17:00-18:00
3.3 GÜZELOBA İ.Ö. SALON 2013-2012-2011 CUMARTESİ-PAZAR 09:00-10:00
  " 2010-2009-2008 " 10:00-11:00
4 HENTBOL  DOĞUM TARİHİ GÜN SAAT
4.1 S.EVCİLMEN SPOR SALONU 2013-2012 CUMARTESİ-PAZAR 09:00-10:00
  " 2011-2010 " 10:00-11:00
  " 2009-2008-2007 " 11:00-12:00
5 VOLEYBOL  DOĞUM TARİHİ GÜN SAAT
5.1 DİLŞAD REFİZADE İ.O.SPOR S. 2013-2012-2011 CUMARTESİ-PAZAR 09:00-10:00
  " 2010-2009-2008 " 10:00-11:00
5.2 GAZİ MUSTAFA KEMAL SPOR S. 2013-2012-2011 CUMARTESİ-PAZAR 09:00-10:00
  " 2010-2009-2008 " 10:00-11:00
5.2 NAMIK KEMAL O.O. SPOR S. 2013-2012-2011 CUMARTESİ-PAZAR 16:00-17:00
  " 2010-2009-2008 " 17:00-18:00
6 BALE  DOĞUM TARİHİ GÜN SAAT
6.1 S.EVCİLMEN SPOR SALONU 2015-2014 SALI-PERŞEMBE 10:00-11:00
  " 2013-2012 " 11:00-12:00
6.2 S.EVCİLMEN SPOR SALONU 2015-2014 CUMARTESİ-PAZAR 09:00-10:00
  " 2013-2012 " 10:00-11:00
7 CİMNASTİK DOĞUM TARİHİ GÜN SAAT
7.1 S.EVCİLMEN SPOR SALONU 2015-2014 SALI-PERŞEMBE 12:00-13:00
  " 2013-2012 " 13:00-14:00
72 S.EVCİLMEN SPOR SALONU 2015 CUMARTESİ-PAZAR 09:00-10:00
  " 2014 " 10:00-11:00
  " 2013-2012 " 11:00-12:00
7.3 GAZİ MUSTAFA KEMAL SPOR S. 2015-2014 ÇARŞAMBA-CUMA 10:00- 11:00
  " 2013-2012 " 11:00-12:00
7.4 GAZİ MUSTAFA KEMAL SPOR S. 2015-2014 ÇARŞAMBA-CUMA 13:00-14:00
  " 2013-2012 " 14:00-15:00
7.5 GAZİ MUSTAFA KEMAL SPOR S. 2015-2014 CUMARTESİ-PAZAR 14:00-15:00
  " 2013-2012 " 15:00-16:00
8 TAEKWONDO  DOĞUM TARİHİ GÜN SAAT
8.2 S.EVCİLMEN SPOR SALONU 2005----2012 SALI-PERŞEMBE 10:30-12:00
  " 2012-2011-2010-2009 CUMARTESİ-PAZAR 12:00-13:00
  " 2008-2007-2006-2005 " 13:00-14:00
9 BADMİNTON DOĞUM TARİHİ GÜN SAAT
9.2 DİLŞAD REFİZADE İ.O.SALON 2011-2010-2009-2008 CUMARTESİ-PAZAR 13:00-14:00
  " 2007-2006-2005-2004 " 14:00-15:00
10 SQUASH DOĞUM TARİHİ GÜN SAAT
10.1 S.EROL YÜZME HAVUZU 2008-2007 CUMARTESİ-PAZAR 10:00-11:00
  " 2011-2010-2009 " 11:00-12:00
  " 2013-2012 " 12:00-13:00
11 GÜREŞ  DOĞUM TARİHİ GÜN SAAT
11.1 RECEP GÜRBÜZ GÜREŞ EĞT.MERKEZİ 2009-2008-2007 PAZARTESİ-ÇARŞAMBA-CUMA 17:00-18:00
  " 2006-2005-2004 " 18:00-19:00
11.2 RECEP GÜRBÜZ GÜREŞ EĞT.MERKEZİ 2009-2008-2007 CUMARTESİ-PAZAR 09:00-10:00
  " 2006-2005-2004 " 10:00-11:00
12 JUDO  DOĞUM TARİHİ GÜN SAAT
12.1 RECEP GÜRBÜZ GÜREŞ EĞT.MERKEZİ 2013-2012-2011-2010 SALI-PERŞEMBE 17:00-18:30
  " 2009-2008-2007 " 18:30-20:00
  RECEP GÜRBÜZ GÜREŞ EĞT.MERKEZİ 2013-2012-2011-2010 CUMARTESİ-PAZAR 09:00-10:30
  " 2009-2008-2007 " 10:30-12:00
13 MASA TENİSİ  DOĞUM TARİHİ GÜN SAAT
13.1 S.EVCİLMEN SPOR SALONU 2008-2007 CUMARTESİ-PAZAR 09:00-10:00
  " 2010-2009 " 10:00-11:00
  " 2012-2011 " 11:00-12:00
14 BUZ PATENİ DOĞUM TARİHİ GÜN SAAT
14.1 1. DÖNEM (3-12 ŞUBAT)
TENEFFÜS PARK 
2005 ………. 2014 Doğumlular PAZARTESİ- ÇARŞAMBA 19:00
14.2 1. DÖNEM (8-16 ŞUBAT)
TENEFFÜS PARK 
2005 ………. 2014 Doğumlular CUMARTESİ-PAZAR 19:00
14.3 2. DÖNEM (17 ŞUBAT- 26 ŞUBAT)
TENEFFÜS PARK
2005 ………. 2014 Doğumlular PAZARTESİ- ÇARŞAMBA 19:00
14.4 2. DÖNEM (22 ŞUBAT- 1 MART)
TENEFFÜS PARK
2005 ………. 2014 Doğumlular CUMARTESİ-PAZAR 19:00
14.5 3. DÖNEM (2-11 MART)
TENEFFÜS PARK 
2005 ………. 2014 Doğumlular PAZARTESİ- ÇARŞAMBA 19:00
14.6 3. DÖNEM (14 -22 MART)
TENEFFÜS PARK 
2005 ………. 2014 Doğumlular CUMARTESİ-PAZAR 19:00
14.7 4. DÖNEM (16 -25 MART)
TENEFFÜS PARK
2005 ………. 2014 Doğumlular PAZARTESİ- ÇARŞAMBA 19:00
14.8 4. DÖNEM (21 -29 MART)
TENEFFÜS PARK
2005 ………. 2014 Doğumlular CUMARTESİ-PAZAR 19:00
14.9 5. DÖNEM (30 MART-08 NİSAN)
TENEFFÜS PARK 
2005 ………. 2014 Doğumlular PAZARTESİ- ÇARŞAMBA 19:00
14.10 5. DÖNEM (4 NİSAN-12 NİSAN)
TENEFFÜS PARK 
2005 ………. 2014 Doğumlular CUMARTESİ-PAZAR 19:00
14.11 6. DÖNEM (13 -22 NİSAN)
TENEFFÜS PARK
2005 ………. 2014 Doğumlular PAZARTESİ- ÇARŞAMBA 19:00
14.12 6. DÖNEM (18 -26NİSAN)
TENEFFÜS PARK
2005 ………. 2014 Doğumlular CUMARTESİ-PAZAR 19:00
14.13 7. DÖNEM (27 NİSAN-6  MAYIS)
TENEFFÜS PARK 
2005 ………. 2014 Doğumlular PAZARTESİ- ÇARŞAMBA 19:00
14.14 7. DÖNEM (2 MAYIS -10 MAYIS)
TENEFFÜS PARK 
2005 ………. 2014 Doğumlular CUMARTESİ-PAZAR 19:00
14.15 8. DÖNEM (11 -20 MAYIS)
TENEFFÜS PARK
2005 ………. 2014 Doğumlular PAZARTESİ- ÇARŞAMBA 19:00
14.16 8. DÖNEM (23 -31 MAYIS)
TENEFFÜS PARK
2005 ………. 2014 Doğumlular CUMARTESİ-PAZAR 19:00
15 YÜZME  DOĞUM TARİHİ GÜN SAAT
15.1 S.EROL YÜZME HAVUZU
1. GRUP 8 Şubat- 1Mart
2014-2013-2012-2011
2010-2009-2008
CUMARTESİ-PAZAR 09:00-10:00
15.2 S.EROL YÜZME HAVUZU
1. GRUP 8 Şubat- 1Mart
" " 11:00-12:00
15.3
2. GRUP 14 Mart- 5 Nisan
2014-2013-2012-2011
2010-2009-2008
CUMARTESİ-PAZAR 09:00-10:00
15.4
2. GRUP 14 Mart- 5 Nisan
" " 11:00-12:00
15.5
3. GRUP 18 Nisan- 10 Mayıs
2014-2013-2012-2011
2010-2009-2008
CUMARTESİ-PAZAR 09:00-10:00
15.6
3. GRUP 18 Nisan- 10 Mayıs
" " 11:00-12:00
YETİŞKİN ( 16 YAŞ ÜSTÜ )
1 TENİS SEVİYE GÜN SAAT
1.1 75. YIL TESİS BAŞLANGIÇ PAZARTESİ-ÇARŞAMBA 15:00-16:00
  " " " 16:00-17:00
1.2 75. YIL TESİS BAŞLANGIÇ SALI - PERŞEMBE 15:00-16:00
  " " " 16:00-17:00
1.3 ASTUR SPOR TESİSİ BAŞLANGIÇ PAZARTESİ-ÇARŞAMBA 15:00-16:00
  " " " 16:00-17:00
  ASTUR SPOR TESİSİ BAŞLANGIÇ SALI - PERŞEMBE 15:00-16:00
  " " " 16:00-17:00
1.4 OYAK SPOR TESİSİ BAŞLANGIÇ PAZARTESİ-ÇARŞAMBA 15:00-16:00
  " " " 16:00-17:00
1.5 OYAK SPOR TESİSİ BAŞLANGIÇ SALI - PERŞEMBE 15:00-16:00
  " " " 16:00-17:00
2 BADMİNTON SEVİYE GÜN SAAT
2.1 DİLŞAD REFİZADE İ.Ö.SALONU BAŞLANGIÇ PAZARTESİ-SALI-PERŞEMBE 20:00-23:00
3 SQUASH SEVİYE GÜN SAAT
3.1 S.EROL YÜZME HAVUZU BAŞLANGIÇ SALI - PERŞEMBE 17:00-18:00
  " " " 18:00-19:00
  " " " 19:00-20:00
4 YETİŞKİN FİTNESS SEVİYE GÜN SAAT
4.1 OYAK SPOR TESİSİ YOK HAFTA İÇİ HER GÜN 08:00-12:00
14:00-20:00
4.2 S.EVCİLMEN S.SALONU YOK HAFTA İÇİ HER GÜN 08:00-12:00
13:00-20:00
5 SU CİMNASTİĞİ SEVİYE GÜN SAAT
5.1 S.EROL YÜZME HAVUZU YOK SALI - PERŞEMBE 15:00-16:00
5.2 " " ÇARŞAMBA-CUMA 15:00-16:00
6  PİLATES-AEROBİK SEVİYE GÜN SAAT
6.1 TENEFÜS PARK YOK SALI - PERŞEMBE 08:30-09:30
6.2 S.EROL YÜZME HAVUZU YOK SALI - PERŞEMBE 10:00-11:00
6.3 BAYINDIR PARK YOK PAZARTESİ - ÇARŞAMBA 08:30-09:30
6.4 S.EVCİLMEN SPOR SALONU YOK SALI - PERŞEMBE 08:30-09:30
6.5 YENİGÜN MAHALLESİ
İBNİ HADUN PARKI
YOK SALI - PERŞEMBE 08:30-09:30
6.6 VALİ ALAADDİN YÜKSEL S.TESİSİ YOK SALI - PERŞEMBE 10:00-11:00
6.7 MUSTAFA ÇETİN KAYA STADI YOK PAZARTESİ - ÇARŞAMBA 08:30-09:30
6.8 KONUKSEVER
OĞUZ KAĞAN USTA STADI
YOK PAZARTESİ - ÇARŞAMBA 10:00-11:00
6.9 OYAK SPOR TESİSİ YOK SALI - PERŞEMBE 08:30-09:30
6.10 GAZİ MUSTAFA KEMAL SPOR S. YOK PAZARTESİ- ÇARŞAMBA 08:30-09:30
6.11 YENİGÖL MAHALLESİ
ÇADIR SALON
YOK SALI - PERŞEMBE 14:00-15:00
6.12 GÜZELOLUK MAH. KÜLTÜR SİTESİ YOK SALI - PERŞEMBE 10:00-11:00
6.13 GÜZELOBA O.O. SPOR S. YOK SALI - PERŞEMBE 18:00-19:00
6.14 ERDAL İNÖNÜ PARKI YOK PAZARTESİ - ÇARŞAMBA 08:30-09:30
6.15 YEŞİLBAHÇE YAŞLIEVİ
(ESKİ MEZBAHA)
YOK PAZARTESİ - ÇARŞAMBA 10:00-11:00
6.16 ERMENEK B.ŞEHİR BLD.
ÇADIR SALONU
YOK SALI - PERŞEMBE 08:30-09:30
6.17 ASTUR SPOR TESİSİ YOK SALI - PERŞEMBE 10:00-11:00
7 YOGA SEVİYE GÜN SAAT
7.1 GAZİ MUSTAFA KEMAL SPOR S. YOK CUMA 08:30-09:30
7.2 S.EROL YÜZME HAVUZU YOK CUMA 10:00-11:00
8 WELLNESS-PİLATES SEVİYE GÜN SAAT
8.1 KONYAALTI CAD.ATATÜRK PARKI
HALI SAHA
YOK PAZARTESİ-ÇARŞAMBA 08:30-09:30
8.2 NAMIK KEMAL İ.Ö.SALONU YOK SALI - PERŞEMBE 17:00-18:00
8.3 MELTEM CEP SAHNE YOK CUMARTESİ -PAZAR 08:00-09:00
  " YOK CUMARTESİ -PAZAR 09:00-10:00
9 BİSİKLET EĞİTİMİ SEVİYE GÜN SAAT
9.1 03-21 ŞUBAT
KIZILSARAY MAHALLESİ MUHTARLIĞI
BAŞLANGIÇ HAFTA İÇİ HER GÜN 08:00-09:00
09:00-10:00
9.2 03-21 ŞUBAT
KIZILSARAY MAHALLESİ MUHTARLIĞI
BAŞLANGIÇ HAFTA İÇİ HER GÜN 15:00-16:00
16:00-17:00
9.3 24 ŞUBAT - 13 MART
MEYDANKAVAĞI MAHALLESİ MUHTARLIĞI
BAŞLANGIÇ HAFTA İÇİ HER GÜN 08:00-09:00
09:00-10:00
9.4 24 ŞUBAT - 13 MART
MEYDANKAVAĞI MAHALLESİ MUHTARLIĞI
BAŞLANGIÇ HAFTA İÇİ HER GÜN 15:00-16:00
16:00-17:00
9.5 16 MART - 03 NİSAN
ÇAĞLAYAN MAH. MUHTARLIĞI
BAŞLANGIÇ HAFTA İÇİ HER GÜN 08:00-09:00
09:00-10:00
9.6 16 MART - 03 NİSAN
ÇAĞLAYAN MAH. MUHTARLIĞI
BAŞLANGIÇ HAFTA İÇİ HER GÜN 15:00-16:00
16:00-17:00
9.7 06 NİSAN- 24 NİSAN
HAŞİM İŞCAN MAH. MUHTARLIĞI
BAŞLANGIÇ HAFTA İÇİ HER GÜN 08:00-09:00
09:00-10:00
9.8 06 NİSAN- 24 NİSAN
HAŞİM İŞCAN MAH. MUHTARLIĞI
BAŞLANGIÇ HAFTA İÇİ HER GÜN 15:00-16:00
16:00-17:00
9.9 27 NİSAN - 15 MAYIS
ŞİRİNYALI MAH. MUHTARLIĞI
BAŞLANGIÇ HAFTA İÇİ HER GÜN 08:00-09:00
09:00-10:00
9.10 27 NİSAN - 15 MAYIS
ŞİRİNYALI MAH. MUHTARLIĞI
BAŞLANGIÇ HAFTA İÇİ HER GÜN 15:00-16:00
16:00-17:00
9.11 27 MAYIS - 12 HAZİRAN
ÇAYBAŞI MAH. MUHTARLIĞI
BAŞLANGIÇ HAFTA İÇİ HER GÜN 08:00-09:00
09:00-10:00
9.12 27 MAYIS - 12 HAZİRAN
ÇAYBAŞI MAH. MUHTARLIĞI
BAŞLANGIÇ HAFTA İÇİ HER GÜN 15:00-16:00
16:00-17:00
10 TAEKWONDO SEVİYE GÜN SAAT
10.1 SÜLEYMAN EVCİLMEN SPOR SALONU YOK CUMARTESİ- PAZAR 14:00-15:00
10.2 " YOK CUMARTESİ- PAZAR 15:00-16:00
11 YÜZME DOĞUM TARİHİ GÜN SAAT
11.1 S.EROL YÜZME HAVUZU
1. GRUP 4 Şubat- 5 Mart
YÜZME BİLMEYEN SALI - PERŞEMBE 09:00-10:00
11.2 S.EROL YÜZME HAVUZU
1. GRUP 5 Şubat- 6 Mart
" ÇARŞAMBA-CUMA 09:00-10:00
11.3 S.EROL YÜZME HAVUZU
1. GRUP 4 Şubat- 5 Mart
YÜZME BİLMEYEN SALI - PERŞEMBE 18:00-19:00
11.4 S.EROL YÜZME HAVUZU
1. GRUP 5 Şubat- 6 Mart
" ÇARŞAMBA-CUMA 19:00-20:00
11.5 2. GRUP 17 Mart- 9 Nisan YÜZME BİLMEYEN SALI - PERŞEMBE 09:00-10:00
11.6 2. GRUP 18 Mart- 10 Nisan " ÇARŞAMBA-CUMA 09:00-10:00
11.7 2. GRUP 17 Mart- 9 Nisan YÜZME BİLMEYEN SALI - PERŞEMBE 18:00-19:00
11.8 2. GRUP 18 Mart- 10 Nisan " ÇARŞAMBA-CUMA 19:00-20:00
11.9 3. GRUP 21 Nisan- 14 Mayıs YÜZME BİLMEYEN SALI - PERŞEMBE 09:00-10:00
11.10 3. GRUP 22 Nisan- 15 Mayıs " ÇARŞAMBA-CUMA 09:00-10:00
11.11 3. GRUP 21 Nisan- 14 Mayıs YÜZME BİLMEYEN SALI - PERŞEMBE 18:00-19:00
11.12 3. GRUP 22 Nisan- 15 Mayıs " ÇARŞAMBA-CUMA 19:00-20:00

Anasayfa
Haberler
Nöbetçi Eczane
Vergi Ödeme
Turunç Masa
Etkinlik