×
×
GEÇİCİ (MEVSİMLİK) İŞÇİ ALIMI
Geçici (Mevsimlik) İşçi Alımı
18 Nisan 2024
MURATPAŞA BELEDİYE BAŞKANLIĞI
(İşletme ve İştirakler Müdürlüğü)
 
BELEDİYEMİZDE KAMU KURUM VE KURULUŞLARINA İŞÇİ ALINMASINDA UYGULANACAK USUL VE ESASLAR HAKKINDA YÖNETMELİK HÜKÜMLERİ ÇERÇEVESİNDE İSTİHDAM EDİLMESİ DÜŞÜNÜLEN GEÇİCİ (MEVSİMLİK) İŞÇİLERİN KURA ÇEKİLİŞİ ve MÜLAKATLARI HAKKINDA DUYURU
 
KASİYER, CANKURTARAN, MUTFAK GÖREVLİSİ. PLAJ GÖREVLİSİ, GARSON ve TEMİZLİKÇİ ADAYLARI İÇİN;

Kamu Kurum Ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul Ve Esaslar Hakkında Yönetmelik Hükümleri Çerçevesinde İstihdam Edilmesi Düşünülen ve İŞKUR Antalya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü’nden gönderilen Geçici (Mevsimlik) İşçi adaylarından, KASİYER, CANKURTARAN, MUTFAK GÖREVLİSİ. PLAJ GÖREVLİSİ, GARSON ve TEMİZLİKÇİ GÖREVLİSİ unvanı için başvuranların Antalya 13. Noterliğince 26.04.2024 tarihinde saat 10:00’da Belediyemiz Beyaz Salonda çekilen (asil/yedek) kura sonucu isimleri belirlenenlere ilişkin mülakat; 26.04.2023 saat 14.00’den itibaren Belediyemize ait İşletme ve İştirakler Müdürlüğü’nde (Dağ yakası İşletme Binası – Şirinyalı Mah. Lara Cad. Erdal İnönü Parkı İçi Muratpaşa ANTALYA) yapılacaktır.

Öncelikle asil adayların mülakat için belirtilen yer ve zamanda Kimlik Belgeleri ile birlikte hazır bulunmaları ilanen duyurulur. (Mülakat sonucunda belirlen adaylar ile ayrıca iletişime geçilecektir. Çalışma ve İş Kurumuna (İŞKUR) bildirmiş olduğunuz iletişim bilgilerinizin açık olması tavsiye edilmektedir)

Muratpaşa Belediyesi İşletme ve İştirakler Müdürlüğü İletişim numarası: 0242 321 82 84
 
İLGİLİLERE AYRICA TEBLİGAT YAPILMAYACAKTIR.