×
×
Projeler
Anasayfa>PROJELER

Mahallelerimizi Yeniliyoruz

Muratpaşa’mızda, 546 bin 255 ton malzeme kullanarak 2 milyon 642 bin metrekarelik sıcak asfalt kaplaması yaptık. 11 mahallemizin tamamı olmak üzere toplam 264 bin 255 bin metre yolu Avrupa standartlarında asfaltla kapladık.
Detay

Turunç Masa

Turunç Masa, belediye başvuru masası, 7/24 çağrı merkezi, gezici ekipler, sosyal medya, web, basın vb. birimleriyle Muratpaşalıların istek, öneri ve şikayetlerini alır.
Detay

Kadın Danışma Merkezleri

Kadınlara karşı her türlü ayrımcılığın ortadan kaldırılması ve kadının ekonomik ve sosyal yaşamdaki yerinin güçlendirilmesine yönelik çalışmalarımızı Giritli ve Alyazma Kadın Danışma Merkezlerimiz, Zeytinköy Kadın Emeği Merkezi’miz, Üreten Eller Pazarımızda yürütüyoruz. Bu kapsamda 7596 komşumuza ulaştık. 
Detay

Türkan Şoray Kültür Merkezi

Muratpaşa’mızın kültür ve sanat yaşamına yeni bir soluk getiren Türkan Şoray Kültür Merkezi’mizi hizmete açtık.
Detay

Abdullah Sevimçok Sivil Toplum ve İnovasyon Merkezi

Muratpaşa’mıza kazandırdığımız Abdullah Sevimçok Sivil Toplum ve İnovasyon Merkezleri (ASSİM) Avrupa’nın en büyük Sivil Toplum Merkezi olma özelliği taşıyor. 
Detay

Kaleiçi Old Town Festivali

Tarihi Kaleiçi’miz gibi yaşayan antik kentlere sahip şehirlerin hikayelerini ortaklaştırmak, şehirler arasında kalıcı dostluk köprüleri inşa etmek için Kaleiçi Old Town Festivali’mizin ilkini 2015 yılında gerçekleştirdik. 
Detay

Festivaller

Detay

Komşu Evleri

Kozaklı, Kırcami ve Çifte Kuyular Komşu Evlerimiz Muratpaşa’mızda yaşayan komşularımızın buluşma ve özel günlerini paylaşma mekanı olarak hizmet veriyor.
Detay

Yaşlı Evleri

65 yaş üstü komşularımız için sosyal hayatlarına devam edebilecekleri, üretim faaliyetlerinde yer alabilecekleri aynı zamanda öğrenmeyi arzuladığı eğitimleri onlara ulaştırmak için Çiftekuyular, Fener, Soğuksu ve Falez Yaşlı Evlerimizle komşularımıza hizmet veriyoruz.
Detay

Gençlik Evleri

Balbey ve Kızıltoprak Gençlik Evlerimizde 1102 kız öğrencimize güvenli ve huzurlu bir yuva sağladık.
Detay