×
×
GEÇİCİ(MEVSİMLİK) İŞÇİ ALIM İLANI İŞLETME VE İŞTİRAKLER MÜDÜRLÜĞÜ
Geçici(Mevsimlik) İşçi Alım İlanı İşletme ve İştirakler Müdürlüğü
10 Haziran 2024
MURATPAŞA BELEDİYE BAŞKANLIĞI
(İşletme ve İştirakler Müdürlüğü)

BELEDİYEMİZDE KAMU KURUM VE KURULUŞLARINA İŞÇİ ALINMASINDA UYGULANACAK USUL VE ESASLAR HAKKINDA YÖNETMELİK HÜKÜMLERİ ÇERÇEVESİNDE İSTİHDAM EDİLMESİ DÜŞÜNÜLEN GEÇİCİ (MEVSİMLİK) İŞÇİLERİN KURA ÇEKİLİŞİ ve MÜLAKATLARI HAKKINDA DUYURU
 
TEMİZLİK GÖREVLİSİ, GARSON, PLAJ GÖREVLİSİ, MUTFAK GÖREVLİSİ İÇİN;

Kamu Kurum Ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul Ve Esaslar Hakkında Yönetmelik Hükümleri Çerçevesinde İstihdam Edilmesi Düşünülen ve İŞKUR Antalya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü’nden gönderilen Geçici (Mevsimlik) İşçi adaylarından, TEMİZLİK GÖREVLİSİ, GARSON, PLAJ GÖREVLİSİ, MUTFAK GÖREVLİSİ unvanı için başvuranların Antalya 13. Noterliğince 27.06.2024 tarihinde saat 14:00’da Belediyemiz Beyaz Salonda çekilen (asil/yedek) kura sonucu isimleri belirlenenlere ilişkin mülakat; 27.06.2024 saat 16.00’dan itibaren Belediyemize ait İşletme ve İştirakler Müdürlüğü’nde (Süleyman Erol Yüzme Havuzu-Yeşilbahçe Mahallesi Portakal Çiçeği Bulvarı No:20 Muratpaşa ANTALYA) yapılacaktır.

Öncelikle asil adayların mülakat için belirtilen yer ve zamanda Kimlik Belgeleri ile birlikte hazır bulunmaları ilanen duyurulur. (Mülakat sonucunda belirlen adaylar ile ayrıca iletişime geçilecektir. Çalışma ve İş Kurumuna (İŞKUR) bildirmiş olduğunuz iletişim bilgilerinizin açık olması tavsiye edilmektedir)
 
İLGİLİLERE AYRICA TEBLİGAT YAPILMAYACAKTIR.